3. kolejka Starachowickiej Ligi 6-tek / Zimowej Ligi Orlikowej o puchar La Dolce Vity: KS CAMPEONES Wąchock -FC Po Nalewce Radom 2 : 0

Podtrzymujemy dobrą passę zwycięstwem z FC Po Nalewce Radom!
Mecz rozpoczął się spokojnie, obie drużyny badały możliwości i plan na spotkanie rywala, wykonując głównie bezpieczne zagrania. Niewiele brakowało, a podobnie jak w pierwszej kolejce, to rywal mógł wyjść na prowadzenie jako pierwszy. Piłka zatrzymała się na głowie naszego zawodnika, na wysokości linii bramkowej. Niedługo po tym nasz napastnik Łukasz Rogala, swoją markową akcją z prawego skrzydła wyprowadził nas na prowadzenie. Zespoły raz po raz przygotowywały ataki w formacji defensywnej, aby zaskoczyć przeciwników zagraniem za plecy obrońców, dzięki czemu bramkarze mieli pełne ręce roboty. Po jednej z interwencji naszego golkipera, a następnie jego wyrzucie przez pół boiska, Łukasz Rogala zabrał się z piłką i z zimną krwią wykorzystał sam na sam z bramkarzem. Zapewnił tym sobie dublet, a drużynie Campeones zwycięstwo 2-0.
W tabeli Starachowicka Liga 6-tek / Zimowa Liga Orlikowa o puchar La Dolce Vity utrzymujemy się za plecami FC Chilli, jako jedyne drużyny z kompletem 9 punktów, jednak „papryczki” powiększają nad nami przewagę bramkową do 3 trafień. W następnej kolejce czeka nas spotkanie z Remondis.
Mateusz Kowalczyk (C)
Tomasz Życiński
Michał Kowalczyk
Mateusz Życiński
Hubert Nobis
Łukasz Rogala ⚽⚽
Kamil Frańczyk
Hubert Szumielewicz
Filip Sołtysiak