4 i 5. kolejka Starachowickiej Ligi 6-tek / Zimowej Ligi Orlikowej o puchar La Dolce Vity: KS CAMPEONES Wąchock -Remondis 3:5, KS CAMPEONES Wąchock – Górna Street Elite 1:1

Wracamy do ligowych zmagań w Nowym Roku!

Pierwsze spotkanie 2022 w naszym wykonaniu odbyło się 8 stycznia, a na przeciwko stanęła drużyna Remondis. Kolejny raz to Campeones jako pierwsze wychodzi na prowadzenie za sprawą Huberta Nobisa, który dobił głową swój własny strzał. Remondis szybko odpowiedziało trafiając na remis, a chwilę później prowadzili już 2-1.Szybkie tempo spotkania udowodniła akcja wyrównująca wynik spotkania w wykonaniu młodszego z braci Życińskich, który prostopadłym podaniem uruchomił Tomka, a ten strzałem nad bramkarzem daje nadzieję na dobry wynik biało-niebieskim. Nadzieja została jednak ugaszona trzema trafieniami drużyny Remondis. Na koniec spotkania wynik ustalił Hubert Nobis, pięknym strzałem zza pola karnego, który wylądował prosto w okienku bramki rywali.
KS Campeones Wąchock 3-5 Remondis
Nobis⚽⚽
T. Życiński⚽

W konsekwencji porażki spadamy na 3 miejsce w tabeli przed spotkaniem z Górną Street Elite.

Mecz z Górną odbył się 15 stycznia. Już przed spotkaniem wszystko układało się nie po naszej myśli. W rywalizacji z Górną nie mógł uczestniczyć żaden z naszych dwóch bramkarzy co wymusiło stanięcie między słupki zawodnika z pola, którym okazał się być Tomasz Życiński. Tym razem, pierwszy raz w obecnej edycji tracimy bramkę jako pierwsi. Po strzale z dystansu piłka zatrzepotała w lewym dolnym rogu bramki Campeones. Po paru minutach próby znalezienia sposobu na sforsowanie obrony rywala znalazł go Mateusz Życiński ponownie strzałem z dystansu. Obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia drugiej bramki, jednak na tablicy wyników nie zaszły już żadne zmiany.
KS Campeones Wąchock 1-1 Górna Street Elite
M. Życiński⚽

Na następne spotkanie zapraszamy 22 stycznia o godzinie 17 przy Szkole Podstawowej nr. 1 w Starachowicach. Drużyną przeciwną będzie dotychczasowy lider, FC Chilli.