Ilaia Hotel

Jednym z najbardziej znanych hoteli w Punta Arenas (Patagonia, Chile) jest na pewno Ilaia Hotel. Jest to idealne miejsce na odpoczynek, znajdujące się w samym centrum patagońskiego miasta.

Hotel zainspirowany jest korzeniami Patagonii i występującą tam przyrodą. Wszyscy pracownicy hotelu dbają o doskonałe samopoczucie mieszkańców, którzy mogą liczyć na najlepszą obsługę, a w restauracji – najświeższe produkty.

Relaks

Hotel podzielony jest na specjalne miejsca, które promują przyjemności dla ciała i umysłu. Mamy tutaj bardzo komfortowy pokój oszklony tak, aby mieć widok panoramiczny na całą Cieśninę Magellana; piękny ogród z patagońskimi roślinami i specjalnie zrobionym miejscem do urządzania ogniska oraz grilla. Jadalnia i kuchnia w hotelu owiana jest przyjemnym ciepłem dochodzącym z tradycyjnych pieców Magellana.

illai

Jeśli chodzi o pokoje w hotelu, to mamy ich spory wybór. Możemy wybrać pokoje Delight, które są jednymi z najpiękniejszych w całym budynku, z prywatnymi łazienkami każdy i oryginalnym wzornictwem, gdzie każdy szczegół przemyślano w taki sposób, aby mieszkający tam poczuł harmonię.

Każdy z pokoi wyposażony jest także w telewizor. Pokoje typu Familiar posiadają jedno małżeńskie łóżko i dwa pojedyncze. Natomiast pokoje typu Triple zawierają podwójne łóżko i łóżko pojedyncze lub trzy łóżka pojedyncze i jak nazwa wskazuje, są przeznaczone dla trzech osób. Innymi pokojami dostępnymi w hotelu są pokoje dwu- i jednoosobowe.

Atrakcje

Hotel zapewnia mnóstwo atrakcji, m.in., zajęcia z Jogi, odbywające się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, a także medytacje, Reiki, tańce na świetle oraz zwiedzanie miasta z przewodnikiem, który z całą pewnością pokaże nam najpiękniejsze zakątki tego patagońskiego miasta. Zwiedzając, możemy zobaczyć odnowione miejsca rozrywki i smaku, a także drugi piękny hotel: Patagonia Pionera. Warto zatrzymać się Ilaia po to, aby zwiedzić miasto Patagonii.

You may also like...