Wakacje 2015, Wycieczki, Wczasy

Decydując się na wczasy lecznicze w sanatorium, należy pamiętać, że można tu przyzwoicie odpocząć, podleczyć się oraz nabrać sił witalnych. Twoja willa lub domek letniskowy na hiszpańskim wybrzeżu oferuje doskonałą bazę na wspaniałe wakacje na wybrzeżu! Hiszpania posiada three regiony wybrzeża, środkowe, północne (Costa Verde, Price Vasca) i atlantyckie, a na znajdziesz bogatą ofertę domków letniskowych na wybrzeżu. Platja de Lloret, Platja de Fenals, Cala Banys czy Platja la Tortuga to zaledwie kilka z nich, a każda oferuje inne atrakcje – przyciągają nie tylko miłośników kąpieli słonecznych, ale również miłośników sportów wodnych. Wakacje w takim miejscu mogą być dość uciążliwe.

Hiszpania to idealne miejsce dla niemal każdego rodzaju wakacji. Kolejna to „Miejskie wakacje”, która jest skierowana do tych, którzy szukają apartamentu na wakacje w centrum Barcelony, Madrytu, Sewilli czy też w innym dużym hiszpańskim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i wygraj zniżkę wartości 750€ na Twoje najbliższe wakacje w Hiszpanii. Hiszpania przyciąga przede wszystkim urokiem swoich bogatych miast, w których na własnej skórze można odczuć żywą mozaikę wielu kultur. Ci, którzy jednak chcą spędzić wakacje rozkoszując się pięknymi widokami, powinni w ofercie last minute wybrać Alhambrę lub Kordobę. To jednak nie wszystko, co oferuje bogata Hiszpania. Dzięki niezwykle różnorodnej ofercie i sprzyjającemu klimatowi Hiszpania jest jednym z najczęściej odwiedzanych krajów na świecie. Valencia pisana po polsku często jako Walencja znajduje się na południu półwyspu Iberyjskiego w kraju Hiszpania.

Trzecim co do wielkości miastem w Hiszpanii jest Walencja Wynajmując nasze apartamenty Hiszpania mają Państwo możliwość odwiedzić takie atrakcje turystyczne jak: z 1262 roku Katedrę w Walencji, symbol miasta El Micalet czyli dzwonnicę, barokowy kościół Basilica de la Virge dels Desamparats oraz La Ciudad de las Artes y las Ciencias czyli Miasto Sztuki i Nauki. W szczególności, że Hiszpania gwarantuje dla każdego turysty dużo słońca, niezwykłych ludzi, zapierające dech w piersiach zabytki, pyszne jedzenie, lecz również oczywiście jedne z najpiękniejszych plaż na naszym kontynencie. Naturalnie my jesteśmy tylko pośrednikami, lecz bardzo się staramy, aby wczasy Hiszpania nie były dla naszych klientów wygórowanym wydatkiem. Hiszpania jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu. Znajdą tutaj Państwo niesamowite atrakcje turystyczne na Costa Blanca nie tylko oferuję rozrywkę dla młodzieży, pomyślano także osobach starszych, które mogą odwiedzić wykwinte restauracje położone nad samym brzegiem morza.

Nieco droższe wakacje oferują Wyspy Kanaryjskie, choć i tu można natrafić na szereg ciekawych promocji (w tym atrakcyjne cenowo promocje last minute w okresie jesiennym). Najdrożej natomiast wychodzą wakacje na Wybrzeżu Andaluzyjskim, w tym zwłaszcza na Costa del Sol. Wyprawa na wakacje może być jedną z najczęstszych typów odpoczynku.

Hiszpania posiada wiele atrakcji dla naszych małych podopiecznych. Hiszpania słynie z szerokich , długich, piaszczystych plaż, gdzie każdy znajdzie swoją oazę spokoju. Hiszpania leży średnio 660 m n.p.m , co czyni ją jednym z najwyższej położonych krajów w Europie. Dzięki nietypowemu położeniu wakacje w Hiszpanii można połączyć z aktywnym wypoczynkiem. Te fascynujące miejsca warto odwiedzić wynajmując dom na wakacje lub apartament. Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się kulturze kraju, a także poznać jego rdzennych mieszkańców nie czekaj i spędź swoje wyjątkowo imprezowe wakacje w Hiszpanii! Moim zdaniem najwspanialszym miejscem do spędzenie wakacji jest Hiszpania.

You may also like...