Wakacje Z Dziećmi W Hiszpanii Na Gran Canaria

Kontynuacja przejazdu przez Francję i Hiszpanię. Twoja willa lub domek letniskowy na hiszpańskim wybrzeżu oferuje doskonałą bazę na wspaniałe wakacje na wybrzeżu! Hiszpania posiada 3 regiony wybrzeża, środkowe, północne (Costa Verde, Price Vasca) i atlantyckie, a na znajdziesz bogatą ofertę domków letniskowych na wybrzeżu. Platja de Lloret, Platja de Fenals, Cala Banys czy Platja la Tortuga to zaledwie kilka z nich, a każda oferuje inne atrakcje – przyciągają nie tylko miłośników kąpieli słonecznych, ale również miłośników sportów wodnych. Wakacje w takim miejscu mogą być dość uciążliwe.

Nieco droższe wakacje oferują Wyspy Kanaryjskie, choć i tu można natrafić na szereg ciekawych promocji (w tym atrakcyjne cenowo promocje final minute w okresie jesiennym). Najdrożej natomiast wychodzą wakacje na Wybrzeżu Andaluzyjskim, w tym zwłaszcza na Costa del Sol. Wyprawa na wakacje może być jedną z najczęstszych typów odpoczynku.

Także ceny w Hiszpanii nie zachęcają do robienia tam zakupów, co jednak nie powinno odstraszać osoby zdecydowane na urlop w tym kraju – przecież wakacje mamy tylko raz w roku. Pogoda w Hiszpanii zachęca aby wyjeżdżać tam na wakacje już w kwietniu i dobre warunki pogodowe oraz wysoka temperatura utrzymuje się aż do końca września. Dalsze pozycje zajęły takie kraje jak Francja, Niemcy czy Hiszpania. Tam tegoroczne wakacje były wręcz fatalne.

Naturalnie my jesteśmy tylko pośrednikami, lecz naprawdę się staramy, aby wczasy Hiszpania nie były dla wszystkich zainteresowanych za drogie. Nasze apartamenty Hiszpania znajdą Państwo także w północno – wschodniej części kraju, w Barcelonie Polecamy spacer najsłynniejszą aleją La Rambla z barami, restauracjami kuszącymi hiszpańską kuchnią, gdzie smakosze mogą spróbować churros, paella, gazpacho, prawdziwej tortilli, słynnych tapas, czyli przystawek oraz sangrii – wina z dodatkiem pokrojonych owoców i lodu. Nasze apartamenty Hiszpania to gwarancja niezapomnianych wakacji: przepiękne krajobrazy, piaszczyste plaże, przejrzysta woda i słoneczna pogoda. I dlatego właśnie wczasy Hiszpania są prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Dlatego jeśli Hiszpania już Ci się znudziła i szukasz dla niej alternatywy pomyśl właśnie małej wysepce Porto Santo na ocenie Atlantyckim gdzie znajdziesz oderwanie od codziennego zgiełku świata i odpoczniesz doskonale w czasie wymarzonego urlopu. Miejmy nadzieję, że Hiszpania nie stanie w miejscu i dalej będzie rozwijała swoją ofertę – również pod względem kulinarnym.

Jeśli chodzi formuły wyżywienia, to na Azorach i na Maderze najbardziej popularne są wakacje z pełnym wyżywieniem (HB, FB lub All Inclusive), natomiast na wybrzeżu kontynentalnym znacznie więcej jest też ofert z wyżywieniem własnym albo z samym tylko śniadaniem.

You may also like...