2. kolejka Starachowickiej Ligi 6-tek / Zimowej Ligi Orlikowej o puchar La Dolce Vity: KS CAMPEONES Wąchock -FC Czarni 6 : 0

W dniu 4 grudnia nasza drużyna rozegrała spotkanie z FC Czarni w ramach 2. kolejki Starachowicka Liga 6-tek / Zimowa Liga Orlikowa o puchar La Dolce Vity .
Od samego początku mecz przebiegał według naszego planu, co szybko dało efekt w postaci rzutu karnego. Strzał z jedenastego metra niestety wylądował na słupku i wynik utrzymał się na bezbramkowym remisie. Na prowadzenie nie musieliśmy jednak długo czekać, a to za sprawą świetnego wykończenia Huberta Nobisa. Drugie trafienie, po strzale z dystansu zaliczył Mateusz Kowalczyk, a po chwili na tablicy wyników widniało już 3-0 po golu Łukasza Rogali. W spotkaniu było dużo kontaktowej gry, co zaowocowało wieloma stałymi fragmentami. Rzut wolny na trafienie zamienił Tomasz Życiński, chwilę później faulowany po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, co przyniosło drugi, znów niewykorzystany, rzut karny. Po czasie swoją drugą bramkę dołożył Łukasz Rogala, a strzelanie zakończył Filip Sołtysiak, który znalazł sposób na pokonanie bramkarza z jedenastki.
Po wysokim zwycięstwie 6-0 KS Campeones Wąchock plasuje się na drugim miejscu w tabeli, ustępując liderowi jedynie jedna bramką.
Już w następnej kolejce z FC Po Nalewce Radom, damy z siebie wszystko aby awansować na 1. miejsce.
Skład KS Campeones Wąchock
Kamil Frańczyk(GK)
Mateusz Kowalczyk(C) ⚽
Michał Kowalczyk
Filip Sołtysiak ⚽
Hubert Szumielewicz
Dawid Szumielewicz
Mateusz Życiński
Tomasz Życiński ⚽
Hubert Nobis ⚽
Łukasz Rogala⚽⚽