6 medali KS CAMPEONES Wąchock w Mistrzostwach Województwa Seniorów w Tenisie Stołowym

W dniu 19 lutego na Hali Sportowej w Kunowie odbyły się Mistrzostwa Województwa w kategorii senior. Zawodnicy KS CAMPEONES Wąchock spisali się w turnieju znakomicie i wywalczyli 6 medali.

W grze singlowej seniorek 3 miejsce i brązowy medal wywalczyła Katarzyna Purgał. W grze deblowej seniorów 2 miejsce i srebrny medal wywalczyli Wiesław Mazurek i Rafał Uciński a 3 miejsce i brązowy medal Miłosz Sawczak w parze z Adamem Duchem (KS Polonia Kielce). W grze deblowej seniorek 2 miejsce i srebrny medal wywalczyła Katarzyna Purgał w parze z Emilią Bajer (KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów) a 3 miejsce i brązowy medal wywalczyły Weronika Purgał i Aneta Sawczak. W grze mieszanej 3 miejsce i brązowy medal wywalczyli Katarzyna Purgał i Wiesław Mazurek.