Starachowickiej Ligi 6-tek / Zimowej Ligi Orlikowej o puchar La Dolce Vity: KS CAMPEONES Wąchock – Bimbrownicy 6:0, KS CAMPEONES Wąchock – FC Czarni 3:0

W ostatniej kolejce Starachowicka Liga 6-tek / Zimowa Liga Orlikowa o puchar La Dolce Vity ponownie rozegraliśmy tylko jeden mecz. Pierwsze umówione spotkanie z Bimbrownikami wygraliśmy poprzez walkower.

KS Campeones Wąchock 6-0 Bimbrownicy

Drugim starciem tego wieczoru był rewanż z FC Czarni. Od początku przeważaliśmy, spędzając większość czasu na połowie rywala. Na bramkę musieliśmy jednak poczekać do około połowy spotkania. Mateusz Życiński odebrał piłkę przed polem karnym przeciwnika, a następnie pewnym strzałem po ziemi otworzył worek z bramkami. Drugie trafienie, padło chwilę później. Strzelcem został Mateusz Kowalczyk poprzez strzał z autu. Bramka została uznana, ponieważ piłka przeszła po palcach bramkarza. Rywale nie chcieli się poddać tak łatwo i także tworzyli groźne sytuację. Jednak nasz bramkarz Kamil Frańczyk chciał zachować czyste konto i dzięki kilku świetnym interwencjom udało się tego dokonać. Wynik na 3-0 ustalił Łukasz Rogala po udanej akcji indywidualnej.

KS Campeones Wąchock 3-0 FC Czarni

M. Życiński ⚽
M. Kowalczyk ⚽
Ł. Rogala ⚽

Dzięki naszym dwóm zwycięstwom, oraz wynikom rywali, awansujemy na 2 miejsce w tabeli z przewagą 1 punktu nad trzecim i 7 punktów nad czwartym miejscem. Jesteśmy także drużyną, która do tej pory straciła najmniej bramek w sezonie.

W następnej kolejce zmierzymy się z FC Po Nalewce Radom oraz drużyną Remondis, zajmującej trzecie miejsce.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „STARACHOWICKA LIGA ORLIKOWA Tabela Wyników Nazwa FCCHILLI AMPEONES M 12 BRA +47 REMONDIS PIRANIE +30 STREET ELITE NALEWCE HUSARIA FCCZARNI BROWNICY SPARTA”