Sukces zawodników KS CAMPEONES Wąchock w Mistrzostwach Województwa Żaków i Młodzików w Tenisie Stołowym, Bilcza 15.05.2022

W dniu 15 maja 2022 roku w hali Sportowej w Bilczy odbyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego skrzatów, żaków i młodzików w Tenisie Stołowym.
KS CAMPEONES Wąchock reprezentowali Miłosz i Bartosz Kurowscy uzyskując wspaniałe wyniki.
W kategorii Żaków w grach indywidualnych 1 miejsce wywalczył Miłosz Kurowski a 2 miejsce Bartosz Kurowski. Natomiast w grze deblowej Miłosz i Bartosz Kurowscy wywalczyli 1 miejsce.

W dniach 4-5 czerwca Miłosz i Bartosz Kurowscy będą reprezentować KS CAMPEONES Wąchock i Województwo Świętokrzyskie w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaków w Olkuszu.

W kategorii Młodzik w grze indywidualnej 2 miejsce wywalczył Bartosz Kurowski, w grze deblowej bracia uplasowali się na 2 pozycji a w grach drużynowych wywalczyli 3 miejsce.

Wywalczone 2 miejsce w grze indywidualnej uprawnia Bartosza Kurowskiego do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików, które rozegrane zostaną w dniach 27-29 maja w Dębicy.